פינות אוכל מעוצבות מעץ מלא

פינת האוכל בבית היא מרכז הבית. יושבים, אוכלים, צוחקים, נפגשים, שותים קפה ושוב צוחקים ושוב מדברים וחוזר חלילה. כאשר החברים באים, הוא מקום נהדר לאירוח. כיצד נוכל לעצב את פינת האוכל כדי שתוכל לשרת אותנו טוב יותר לשנים ארוכות ושתראה פשוט נהדר.

האם עיצוב פינת האוכל חייב להיות מיוחד?

מעצבים רבים עושים כמיטב יכולתם להתבלט על פני אחרים באמצעות עיצובים שלרוב 'צועקים בעין'. צבעים חזקים וניגודים חזקים מעייפים את העין ומשרים אוירה מלחיצה. לפיכך לא מומלץ ליצור ניגודים וצבעים חזקים מדי. למשל: צבעים אדום, כתום, צהוב, כחול, מעייפים. מומלץ להשתמש בהם בנגיעות עדינות בלבד.

 

פינת אוכל מלבנית

פינות אוכל מעץ מלא מלבניות + 6 כיסאות בנויות בצורה היררכית ומתאימות לשישה סועדים ישובים אחד מול השני. על ראש השולחן ניתן לוותר אך מי שבכל זאת מתעקש אפשרות זו קיימת עבורו. מידה סטנדרטית היא 180 ס"מ על 100 ס"מ. מידות אלו נחשבות לסטנדרט מכיוון שהן מאפשרות השתלבות של השולחן בחלל מבלי שהוא יפריע למעבר וכשהוא מאפשר ישיבה נוחה ומרחב לכל סועד.

 

פינת אוכל מרובעת

פינות אוכל מרובעות מעץ מלא + 6 כיסאות לסועדים מאפשרות ישיבה נוחה ומרווחת לכל הסועדים ומאפשרות קשר עין טוב יותר. פינות אוכל מרובעות מעץ מלא הן בעלות מידות של 125 ס"מ על 125 ס"מ ומשרות אוירה אינטימית ומיוחדת במטבח.    

 

פינת אוכל עגולה

פינות אוכל עגולות מעץ מלא + 6 כיסאות הן בעלות אופי מיוחד ומשרות אוירה הרמונית בבית ומשתלבות יפה בכל מטבח. הסועדים בשולחן עגול חשים בנוח סביב השולחן אשר מקל על ניהול שיחה בין היושבים. מידה סטדרטית היא קוטר של 200 ס"מ. קוטר גדול יותר עשוי להקשת הגעה למרכז השולחן. שולחן עגול עשוי לתפוס יותר מקום מאשר שולחן רגיל על אף ונדמה שהוא קטן יותר, מומלץ לקחת זאת בחשבון.

 

אחרי שבחרנו את השולחן

בחרנו את השולחן, כיצד נוכל להפוך אותו לאטרקטיבי יותר?

{C}·       {C}תאורה: תאורה מתאימה משדרגת כל פינת אוכל מעץ מלא למשהו אותנטי ומעניין. יש מגוון פתרונות תאורה במגוון סגנונות.

{C}·       {C}תחתיות: ניתן להניח על השולחן תחתיות מבד מעוצבות אשר יתאימו לשולחן האוכל שלכם.

{C}·       {C}נרות: נרות הינו פריט עיצובי מעניין שיוסיף שיק לשולחן האוכל שלכם ויהפוך אותו לקלאסי יותר.

{C}·       {C}סט צלחות: סט צלחות הוא חובה לאחר קניית פינת האוכל שלכם ותשלים אותו באופן יוצא מן הכלל.

 

 

 

  

פינות אוכל מעוצבות מעץ מלא
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם