ריהוט גן מעץ – נגריות אומן, טיפול בעץ ושאר ירקות

 עיצובים של ריהוט גן מעץ, הם בין שיגעונות האופנה האחרונים בתחום עיצוב ואדריכלות הנוף בישראל ובעולם בכלל. היכולת לעצב ריהוט גן איכותי מעץ דורש טכניקות וידיעה מגוונת בסוגי העץ השונים. מעבר ליכולת בחירת ריהוט הגן, חשיבות הבנת הטיפול בו והתודעה לצורך זה מרכזית לא פחות.

 
 
הבנה בסיסית בסוגי העצים שנועדו לרהט ולעצב את השטח החיצוני של הבית שלנו, הינו קריטי לשימור הריהוט היקר שרכשנו. ריהוט העץ, מאופיין במחירים יקרים יחסית לאלה של רהיטי המתכת ולכן בדיקת איכות והתמקצעות בסיסית לפחות נדרשת לפני הצבת הריהוט בחצר או בגינה.
 
 
ריהוט גן מעץ
 
בחירת ריהוט עץ לגינה לא מקורה
 
 
בחירת ריהוט עץ לגינה, היא החלטה שחייבים לשקול כמה פעמים, מאחר שהעץ הוא חומר הדורש יחס ותשומת לב בערך כמו חיית המחמד שלכם בבית. הצורך בטיפול בעץ חשוב במיוחד, בייחוד כאשר מדובר בריהוט עץ לגינה, וזאת , מאחר שהמשתנים הרבים הכוללים את תנאי האקלים המשתנים דורשים התייחסות נכונה בכל הקשור לשילוב ריהוט מעץ הנתון לחסדיהם. ריהוט העץ, רגיש מאוד בכל מה שקשור לתנאי מזג אוויר קיצוניים, מזיקים, חרקים ושריטות.
 
קיימים סגנונות שונים של עצים, המותאמים יותר או מותאמים פחות לתנאי מזג האוויר הישראליים. לפני שאתם הולכים לקנות, לבחור או להתרשם מריהוט גן מעץ חשוב שתלמדו מעט על סוגי העצים המיועדים לריהוט הגן.
 
 
מהו העץ המומלץ לריהוט הגן הישראלי?
 
 
ריהוט גן מעץ, רצוי לבחור מחומר גלם שהגיע ממדינות הדומות או אפילו קיצוניות מעט מבחינת האקלים מהמדינה החמה שלנו. עצים אשר צמחו והגיעו ממדינות ויבשות חמות כמו אפריקה וברזיל יתאימו יותר לתנאים החמים של האקלים שלנו, לעומת עצים כמו עץ הזברה שנודע בעיצוב המעניין שלו אך באופי הרגיש במיוחד שלו בעת עמידתו בשמש ללא אלמנט של חיפוי או הגנה מכל סוג שהוא.
 
 
מידע נוסף ניתן למצוא באתר של בלקוני ריהוט גן
 
 
 
טיפול בריהוט גן מעץ – תשמרו על העצים
 
 
טיפול בריהוט גן מעץ, הוא איננו קשה או מורכב מידי, אך מצד שני חשוב מאוד להקפיד ולהיות עקביים בטיפול בו. הטיפול מתבצע על ידי מריחת שמן, המותאם לסוג העץ מבחינת השומניות והדלילות, ויש צורך להתייעץ עם איש מקצוע באשר להוראות השימוש בשמן לשמירה על הבטיחות שלכם עצמכם ולביצוע טיפול אפקטיבי, מונע ושאינו פוגע בעץ עצמו. טיפול השמן יעזור לנו לשמר את העץ בטמפרטורות השונות, הקרות, החמות, הרטובות והיבשות.
 
 
ריהוט מעץ מעוצב
 
 
הטיפול בעץ, אינו דרוש זמן רב או עבודה יומיומית ויתבצע בין פעמיים לשלוש פעמים בשנה, כאשר הצורך והכמות משתנה בהתאמה לסוג העץ. חשוב מאוד לבחור חומרים איכותיים, אחרת התוצאה תהיה חוסר אפקטיביות, הרס מהיר של העץ כתוצאה משחיקה מהירה ועמידות נמוכה לתנאי האקלים ובמקרים שונים, כתוצאה מחומר לא איכותי ומזיק החודר אל תוך העץ.
 
 
יתרה מכך, שמן וחומר איכותי יהפכו את העץ לעמיד גם בפני חרקים, מכרסמים ומזיקים הניזונים מנסורת ופעמים רבות גורמות לריהוט הגן נזק בלתי הפיך.
 
 
העדפת העץ הסינטטי על פני העץ האמיתי
 
 
ההמלצה הרווחת, היא להעדיף לבחור בעץ סינטטי על פני העץ האמיתי מאחר שהעץ האמיתי ממנו עשוי ריהוט גן, קשה מאוד לשימור בפני הגשמים, טל הבוקר ותנאים חום ולחות קשים במהלך הקיץ.
 
 
אז... תשמרו על העץ שלכם!
 
 
 
________________________________________________________________________________________________________________________
ריהוט גן מעץ – נגריות אומן, טיפול בעץ ושאר ירקות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם