קמין במעטפת של עבודת נגרות

 עץ – מראה מיוחד, קסם של פעם


חזרתו של הריהוט מעץ לבית הינה מגמה מורגשת ברבים מהבתים בארץ. העץ, בייחוד במראה המחוספס והטבעי שלו מעניק לבית מראה מיוחדת ומדגיש אלמנטים עיצוביים ברחבי הבית. היום אנו נמצאים בעידן ה"פוסט מודרניזציה". אם בעבר רובם של האנשים היו מחפשים רהיטים אשר יהיה בהם נגיעה מודרנית – מתכתית, קרה. היום כולנו חוזרים לשורשים ומחפשים את הטבעי ואת המיוחד. ריהוט מעץ בהתאמה נכונה לחלל החדר המיועד יכול להעניק אווירה קסומה אשר תביא לידי ביטוי באופן מידי את ייחודיות החדר. כמו כן, עץ משרה אווירה יוקרתית ורגועה בחדר.

 

האש הטבעית


כמו בנושא הריהוט מעץ מורגשת חזרה גם בנושא האמצעים לחימום הבית. בעוד ברבים מן הבתים בארץ קיים מזגן אשר הינו אלמנט מכוער אשר לרוב רבים מהאנשים לא שמים לב אליו, ניכרת מגמה של רגרסיה וחזרה למקורות החימום הטבעיים – הקמין. קמינים בניגוד למזגנים אינו מיבש את האוויר בחדר ומפזר חום נעים יותר. כמו כן, הקמין מעניק מראה נוסטלגי לחדר. כולנו מדמיינים בעיניי רוחנו את הישיבה מול קמין דולק עם כוס יין בלילה חורף קר. הקמין הינו אמצעי יעיל ביותר לחימום והניצולת האנרגטית שלו הינה גבוהה מרבים מאמצעי החימום האחרים כגון מפזרי חום חשמליים וכו'.

קמינים מעוצבים

השילוב – הטוב משני העולמות


כיום בעולם של ניגודים שילוב בין שני הפכים ייתן את התוצאה הטובה ביותר. לרבים מאתנו השילוב בין קמין אשר שורף עץ לשם חימום ובין ריהוט מעץ נראה אבסורד, אך ההיפך הוא הנכון. שילוב השניים מעניק אלמנט עיצובי לחדר שישדרג אותו ויקנה לו מראה ייחודי. מחד ריהוט מעץ יספק לכם אווירה רגועה ויוקרתית והקמין ישדרג זאת באמצעות האלמנט החי שבו, האש. רהיט שכזה יתאם בעיקר לחדרי משפחה או לסלון אך כמו כן יכול להתאים לחללים נוספים בבית אשר אותם תרצו לשדרג.

 

בטיחות מעל הכל


עם שילוב שכזה שיעניק לכם את המראה המיוחד ביותר שתוכלו לצפות לו מגיעה גם סכנה גדולה. הריהוט אשר סובב את הקמין הינו ריהוט מעץ אשר יש לשמור עליו מפני האש המלחכת. הייחודיות של רהיט שכזה טמונה בסודות המקצועיים ובבטיחות. רהיט שכזה יש להזמין רק ממומחים אשר יעניקו לכם את השקט והביטחון שאירועים בטיחותיים לא יקרו. לשם הרכבת רהיט שכזה דרושה עבודת יצור קפדנית עם מיטב החומרים, הרכבה מדויקת וזהירה, תוך שימוש בחומרים מיוחדים אשר יספקו בידוד בין שני הרכיבים ולבסוף התוצאה תהיה נהדרת.

מעוניינים לדעת איך להתקין קמין גז ללא ארובה? לחצו כאן

הייחודיות – רק אצלכם


רהיט בסטנדרט של קמין מבחינה עיצובית ובטיחותית הוא אינו נחלת רבים וייצור בביתכם אווירה ייחודית. תכנון הרהיט על פי הבקשות שלכם והמקצועיות שלנו יהפוך את אלמנט זה ליצירת אומנות וישדרג את החלל בביתכם.

קמין במעטפת של עבודת נגרות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם