עיצוב פינות אוכל בהתאמה אישית

 בין חדרי הבית החוזרים לככב במרכז תשומת הלב נמצאת פינת האוכל. זו, המרכזת את כל בני הבית לאכילה ושיחה משותפת חוזרת לקבל את העיצובים החדשניים ומרב ההשקעה בתהליך העיצוב הכללי. פינות האוכל העכשוויות הופכות להרבה יותר משולחן אכילה בלבד. עם התגברות התפיסה העיצובית האקלקטית, זו המשלבת בין מגוון רחב של עולמות – יותר ויותר בתים הופכים מולטי פונקציונאליים ומציעים מגוון אפשרויות לדייריהם.

 
 
 
פינות האוכל הפוסטמודרניות מתוכננות, מעוצבות ונבנות בהתאמה אישית ולפי צרכים ייחודיים של בני הבית. בעיצוב פינות האוכל מתחשב האדריכל או מעצב הפנים במספר צרכים המשתנים ממשפחה למשפחה ואינם זהים ממקרה למקרה. הפרמטרים הנמדדים הינם מיקום ומרחב, אופן שימוש ותדירות השימוש, מספר המשתמשים בפינת האוכל, שימושים נוספים לבד לאכילה הנעשים על שולחן האוכל, מגמה עיצובית כללית בבית ועוד. במאמר הבא ריכזנו אוסף חלקי של מגוון האופציות אותן ניתן לשלב בעת עיצוב פינת אוכל באופן ייחודי.
 
 
 
מרחב תנועה מוגדר
 
גם פינת האוכל מצריכה הותרת מקום לישיבה בנוחות. מאידך, בשל הגלישה בין חדרי הבית השונים פינת האוכל לעיתים מאבדת את הגבולות התוחמים אותה. על מנת ליצור מרחב ברור של אכילה ושיחה ולתחום את פינת האוכל, רצוי להשתמש בשטיח או בריצוף תואם שלמעשה תפקידם הוא להגדיר את שטח האכילה. שטיח בפינת האוכל הוא אלמנט שרבים הסתייגו ממנו בעבר אולם כיום, תודות לשפע השטיחים הקיים ניתן להשיג סוגים קלים לניקוי ואחרים שכמעט ואינם צוברים לכלוך.
 
 
 
עיצוב פינות אוכל בהתאם למטבח
 
 
 
חומר הגלם
 
תודות למגוון העיצובים הקיים בכל הנוגע לפינות אוכל ניתן למצוא היום מגוון עצום של חומרים המשמשים ליצירת שולחנות וכסאות, סטנדים ועגלות הגשה בעיצוב סטייליסטי ברמה הגבוהה ביותר. שולחנות מתכת בעלי משטח זכוכית כבדה, עיצובים ופרזולי מתכת יוקרתיים, שולחנות מעץ מלא, פורניר או כל סוג עץ אחר, שולחנות פלסטיק ואפילו שולחנות אבן קלאסיים יכולים להשתלב באופן המושלם בעיצוב ביתכם תוך שימוש במגוון חומרים, טכניקות ייצור ועיצוב ייחודיות ואינספור סגנונות ייחודיים על פי בקשה אישית.
 
 
 
גובה, רוחב ומידות
 
מידותיהן של פינות האוכל הפוסטמודרניות מותאמות באופן אישי לצרכי המזמין. גם ברשתותגדולות המוכרות מוצרים מסחריים יותר ניתן למצוא מגוון רחב של פינות אוכל בגדלים ובמידות שונות. אופן מכירה זה הינו תוצאה של מתן יחס אישי לכל לקוח והתעצמותו של האינדיבידואל בשנים האחרונות.
 
 
 
התאמה עיצובית לשאר הבית
 
השפה העיצובית הסביבתית הינה בין הגורמים החשובים התורמים ליצירת הרמוניה בשפת העיצוב וברמת הסנכרון בין האלמנטים השונים. ניתן להגיע ליצירת אמנות גבוהה בשמירה על שפה עיצובית אחידה.
 
 
 
המאמר נכתב בחסות חברת Chair2u - פינות אוכל וכיסאות בר
עיצוב פינות אוכל בהתאמה אישית
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם