ליהנות מאווירה כפרית: עיצוב חדר ילדים בעץ

חדרי שינה לילדים מעץחדר ילדים הוא המקום בו ילדים מבלים לא מעט זמן ולכן חשוב מאד לעצב אותו באווירה מתאימה כזו שתגרום לילדים
אושר רב. עיצוב חדר ילדים בסגנון כפרי מאפשר לילדים ליהנות ממראה עץ יפה.

יש הטוענים כי חדר הילדים הוא החדר החשוב ביותר בבית. הורים רבים וודאי יסכימו עם הקביעה כי כאשר הילדים נולדים כל סדר העדיפויות משתנה ויש חשיבות רבה להקדיש לילדים. חדר הילדים זה המקום אליו מגיעים הילדים כדי להכין שיעורי בית לישון ולארח חברים. מכאן יש חשיבות גדולה להקפיד על עיצוב חדר הילדים.
 

מהו הסגנון הכפרי?

 
היום כאשר ישנם סגנונות עיצוב שונים הורים רבים דווקא בוחרים לחזור למקורות בכל הקשור לעיצוב פנים של חדר הילדים או חדרי תינוקות. אחרי הכל, מה מרגיע יותר מאשר עץ בחדר? חדר ילדים בעיצוב כפרי נחשב למרשים במיוחד היות ויש שילוב בין חומרים וצבעים שונים המקבלים השראה מהטבע. חדר ילדים כפרי מתאים לילדים שנהנים מאווירה ביתית.
המוקד המרכזי- המיטה
 
בעת עיצוב חדר ילדים המוקד המרכזי בחדר הוא המיטה. שינה טובה ואיכותית מבטיחה כי הילדים יהיו מרוכזים יותר במשך היום. בעת עיצוב חדר שינה בסגנון כפרי המיטה צריכה להיות גדולה יותר מהרגיל. החומר הדומיננטי הוא עץ בגוונים טבעיים ובצבעים מתאימים כהים או בהירים. כמו כן, מסגרת ראש המיטה צריכה לבלוט מעבר לקווי המזרן על מנת ליצור מראה בעל נוכחות.
 

התאמה בין הרהיטים

 
בשונה מסגנונות עיצוב אחרים, סגנון העיצוב הכפרי אינו מחייב התאמה מושלמת בין כלל הרהיטים בחדר. שאר הרהיטים עשויים להיות מורכבים מפריטים אחרים ואילו רהיטים כגון שידה עשויים להיות פשוטים. כך מתקבל המראה הרגע עיצבתי את חדר השינה מבלי להתאמץ כלל. 
בעת בחירה של רהיטים המראה הלא מתאמץ רק יסייע ליצירת תחושה כפרית. ההימנעות ממראה כבד רק תסייע לקבלת מראה יפה יותר.
 

חשיבות הצבע

 
אי אפשר לא לדבר על חדר ילדים מבלי להזכיר את האלמנט החשוב ביותר- הצבע. בחירת צבע מתאים תהפוך את חדר הילדים לצבעוני יותר. ילדים וצבעים זה כמו צוללנים וים, ולכן יש חשיבות רבה בבחירת צבעים מתאימים. הצבע שמנת מתאים לחדר ילדים בסגנון כפרי. את הקיר הראשי ניתן לקשט בגוון ירוק או חום כדי להדגיש את המיטה.
 
 
ליהנות מאווירה כפרית: עיצוב חדר ילדים בעץ
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם