נגרות מטבחים

בניגוד לתפיסת שנים עברו, המטבח היום הוא לא רק מקום עבודה, אלא חלל שמהווה חלק מחלל המגורים הכללי ומקום מפגש חברתי לדיירי הבית. לכן משפחות רבות בוחרות לרכוש מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית לאורח חייהם ולצורכיהם. בניגוד למטבחים תעשייתיים שבדרך כלל עשויים מחומרי גלם זולים יחסית ונבנים במידות קבועות, מטבח מעוצב בהתאמה אישית מבטיח חומרי גלם טובים, מידות מותאמות ומדויקות עבורכם ורמה גבוהה של איכות. מטבח ייחודי בעל סגנון אישי המותאם לכם.
 

מטבחים מעוצבים מעץ

 
בשנים האחרונות ישנו ביקוש הולך וגובר למטבחי עץ מכיוון שהם משלבים את טקסטורת העץ, יתרונותיו, אריכות חייו, עמידותו, חוזקו וכמובן יופיו. 
ישנם מספר דברים שחשוב לבחון כאשר מזמינים מטבח עץ מעוצב אישית: בחירת סוג העץ ואיכות חומרי הגלם, אשר ישפיעו בצורה ישירה על עמידותו לאורך שנים, גודל המטבח, צורתו וצורת גימור העץ, התאמת סוג וצבע העץ לאופי החלל ואופי הבית, הוספת אי וגודלו, מספר הכיורים בהם יש צורך ותכנון מקומות אכסון. 
 
יש לתכנן מראש את המטבח המעוצב על פי הצרכים של בני המשפחה. חשובה מאוד פונקציונליות המטבח, נגישות למכשירי החשמל ולנקודות החשמל במטבח, קיומו של אי במטבח ומספר מקומות הישיבה סביבו ומיקומם של מכשירים גדולים במיוחד דוגמת מקרר או מדיח כלים. משפחה עם ילדים קטנים, לדוגמא, יכולה לתכנן מטבח העונה לצורכיהם ולהישמר נגישות הילדים לתנור או למקומות אכסון גדולים. 
 
בעת חיפוש מטבח מעוצב מעץ לביתכם חשוב לבדוק את ותק החברה שאליה פניתם ואת מקצועיותה. נגריית מטבחים מקצועית תעזור למשפחה להבין כיצד המטבח ישרת אותה בצורה אופטימלית, להגדיר מהם הצרכים ולהחליט על קונספט עיצובי. היות ובמטבחים מעוצבים אישית אין תבנית מוכתבת מראש, איש מקצוע איכותי יוכל להשתמש בידע קודם וביצירתיותו על מנת לעצב מטבח ייחודי שבו החלל ינוצל בצורה מקסימלית ומותאמת למשפחה. 
 

מטבחי יוקרה - הכל נמצא בפרטים

 
השימוש הרב במונח עלול לגרום לבלבול בנושא. מטבחי יוקרה הם לא בהכרח בעלי עיצוב אירופאי, איטלקי או בעלי מראה ויזואלי מוקפד. הם אינם מוגבלים לקו עיצוב מסוים ואחיד, נהפוכו, ייחודם של מטבחים אלו הוא תהליך התכנון, ההתאמה לחלל הבית והחדר ולאופיים של תושבי הבית.
 
החל מחומר הגלם ועד הפריטים הקטנים ביותר, מטבחי יוקרה מאופיינים בתשומת הלב לפרטים. למטבח עץ, אשר משדר חמימות וביתיות, יש להקפיד על צבע העץ והתאמת התאורה אליו. לדוגמא, כאשר עץ המטבח כהה יש צורך בתאורה מתאימה על מנת להשיג את האווירה אותה אנו מבקשים ליצור. שילובם של חומרים כמו ניקל, נירוסטה ואפילו מוצרי החשמל ישפיעו על צורתו של המטבח. מצורת הגימור של העץ ושילובו עם המרכיבים השונים במטבח ועד פריטי הפרזול וידיות הארונות. במטבחי יוקרה צורת העבודה נשקלת בכובד ראש על מנת להתאים את המטבח בדיוק לאופי הרצוי.
 
המאמר נכתב על ידי חברת הרודס מטבחים - http://www.herods-k.co.il
נגרות מטבחים
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם