לקנות מחנות או להשתמש בשירותיו של נגר

לקנות מנגרימים רבים ללא שינה עוברים אלינו לפני שמחליטים האם לקנות רהיטים או להשתמש בשירותיו של נגר על מנת לבצע את הצעד הדרמטי הכרוך בשילוב רהיטים בדירה. לפני שמקבלים החלטה, כדאי לבחון את עצמנו ולוודא שאכן קיבלנו את ההחלטה הנכונה.

אם לשפוט על פי פקקי התנועה, מרבית האנשים בישראל מעדיפים להיות הבעלים של רהיטים שנרכשו בחנות רהיטים מאשר לשלם כסף לנגר כדי שיעצב את הרהיטים בהתאמה אישית. אולם עליית מחירי הרהיטים בשנים האחרונות והמאבק על עתידה של מדינת ישראל הופכות את השאלה הזו למסקרנת. לא מעט מאמרים נכתבו על הנושא- מה כדאי לקנות רהיטים או להגיע לנדר כדי לקבל את המחיר הזול ביותר? ננסה לשקף עבורכם את השיקולים הנלווים לכל אחת מההחלטות.ארונות אמבטיה
בתחילה יש לזכור שישנם מספר שיקולים חשובים בנוגע להוצאות. זכרו, כי חנות רהיטים תציע ללקוחותיה מגוון רחב של רהיטים. אך גם נגריות מקצועיות יציעו מבחר רחב, אך בהבדל אחד- אתם קובעים איזה רהיטים תרצו היות ובנגרייה הגמישות רבה יותר. בהמשך יש להביא בחשבון את החומרים המשפיעים על המחיר. חנויות רהיטים ידועות כמקצועיות ואיכותיות יותר ולכן אין סיבה לדאוג בנוגע לגבי איכות המוצרים.
 
יחד עם זאת, חשוב מאד למצוא חנות רהיטים איכותית,כי במידה וחומרי הגלם מגיעים ממקור לא ידוע, זה בדיוק הזמן לעזוב את חנות הרהיטים וללכת לחפש נגר מקצועי. שיקול נוסף שיש להביא בחשבון הוא האפשרות לראות את התוצר בזמן אמת: בנגרייה ניתן לראות את התוצר בזמן אמת לראות כיצד הדברים מתבצעים.
אחרי הכל, מדובר ברהיטים שישמשו אתכם לאורך זמן ארוך כגון מיטות ילדים,דבר שמשפיע על רכישת הרהיטים לאורך זמן רב.
 
אחרי שאתם מביאים בחשבון את השיקולים שלכם מגיע השלב בו עליכם לערוך מבחן ובו תציגו מספר שאלות ביחס לשתי האפשרויות- נגר או חנות רהיטים.
 

המבחן שיסייע לכם להחליט

 
האם ללכת לחנות רהיטים?
מה הסכום העומד לרשותכם?
האם הסכום הזה מאפשר להיכנס לחנות רהיטים יוקרתית.
האם להגיע לנגר?
האם אתם מעוניינים בעיצוב אישי?
האם עבודה של נגר יקרה יותר מאשר מעצב בחנות רהיטים?
מה היתרונות של עיצוב אישי בהשוואה לחנות רהיטים?
האם קיימת גמישות בעבודתו של הנגר וביכולתו לעצב רהיטים ממגוון סגנונות.
 

מה משתלם יותר?

 
ישנם רגעים בחיים בהם אנו מגלים קושי לקבל החלטות מסוימות כגון רגעים בהם אנו נדרשים להחליט בנוגע לרכישת רהיטים לבית, כי בפנינו עומדות לא מעט אפשרויות.
 
מתקשים לקבל החלטה? כך או כך הכל נקבע בסופו של דבר על פי האיכות והשירות. תופתעו לדעת אבל גם נגר יכול להציע לכם מחירים נוחים על המוצרים שלו, וכן רשת רהיטים. יחד עם זאת, כדאי לחפש את האנשים המדברים בגובה העיניים המעניקים שירות אדיב ומקצועי, הרי זהו התנאי בכל מקום.
לקנות מחנות או להשתמש בשירותיו של נגר
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם