התאמת ריהוט לחדרי ילדים מעץ מלא

רהיטים מעץ מלא מתאימים לחדרי ילדים כמו כפפה ליד. הם חזקים, עמידים לאורך זמן, לא חשופים מדי לפירוק או חבלה ויכולים להשתלב בסגנונות עיצוב רבים ושונים. המגוון הרחב של אפשרויות  ריהוט לחדרי ילדים מאפשר לכל הורה להתאים את הפריטים לחדר של הילד שלו וליצור מרחב שהוא אינדיבידואלי ומעניין. קבלו מהמומחים שלנו כמה טיפים להתאמת ריהוט מעץ מלא לחדרי ילדים. 
 

סט או לא סט, זו השאלה


אחת ההתלבטויות הכי גדולות שאנחנו פוגשים אצל הורים שמגיעים לרכוש ריהוט לחדרי ילדים היא האם לקנות סטים של ריהוט מעץ מלא או לבחור בכמה פריטים ולשלבם עם פריטים מחומרים אחרים. 
העצה שלנו: אם אתם רוצים ליצור מראה אלגנטי וייחודי לחדר ביחרו בסטים שימלאו לכם את כל התפקידים – מיטה, שולחן כתיבה, כונניות אחסון וארונות בגדים. את הייחודיות תוכלו לקבל באמצעות פריטי נוי, תמונות, וילונות, כריות, מצעים, גופי התאורה והשטיחים. 


ריהוט איכותי עם תו תקן


כשמדובר בריהוט לחדרי ילדים אסור לוותר על בדיקת האיכות. העובדה שמדובר בעץ מלא ולא בסיבית או חומרים אחרים, כבר מעניקה לריהוט חותמת חשובה, אבל לצד העובדה שנעשה שימוש בעץ מלא, חשוב לבדוק שהצביעה נעשית באמצעות חומרים לא רעילים ושלריהוט יש תו תקן של מכון התקנים כנדרש. בנוסף, חשוב לבדוק שהריהוט בטוח לשימוש, שאין לו קצוות חדים או פינות מסוכנות. 


מגוון פתרונות אחסון חכמים


באמצעות ריהוט מעץ מלא שהוא עמיד וסטבילי, אפשר ליצור מקומות אחסון לכל מה שמסתובב בחדר. חדרי ילדים הם חדרים מועדים לפורענות, עם המון פריטים והרבה בלגן. כדאי לבחור ביחידות אחסון מעץ מלא שמתאימות לשאר הרהיטים בחדר, חזקות ומאפשרות אחסון חכם של הצעצועים, הספרים, הבובות ושאר הפריטים בחדר.


עמידות לאורך זמן


אחד הדברים שאנחנו שומעים מהורים רבים הוא שאלת ההתבגרות – הריהוט שקנינו לילד כשהיה תינוק קטן הוא פחות מתאים לילד בבית ספר יסודי ובטח שלא לנער בתיכון. כדאי לבחור פריטים מעץ מלא שאין להם תוקף של זמן או תקופה בהתפתחות של הילד, ויכולים לשמש אותו לאורך זמן. 
 
בחברת גזע עץ אנחנו מתמחים בעיצוב ויצירה של ריהוט איכותי מעץ מלא לחדרי ילדים ונוער. אנחנו מציעים להורים שמחפשים ריהוט עמיד, חזק ואיכותי ומגוון רחב ויוצא דופן של דגמים ודוגמאות. נשמח ללוות אתכם ולייעץ בשלבי הבחירה של הריהוט וליצור עבורכם פריטים בהתאמה אישית מתוך מבחר אפשרויות וסגנונות.  
 
 
התאמת ריהוט לחדרי ילדים מעץ מלא
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם