המשרד שלכם תקין לעבודה

רבים נוטים לחשוב ולא בצדק, כי משרד יכול להתאים לכל פעילות עסקית ללא קשר לעיצובו ומצבו. חשוב לזכור ולהבין, כי המשרד שלא בשונה מהבית בו אתם מתגוררים, צריך למלא אחר הדרישות הבסיסיות עבור השוהים בו, בין אם זוהי חלוקה נכונה של החללים השונים במשרד לבין אם זה מצב הנכס המאפשר נוחות, שהייה סטרילית ונטולת סיכונים, התאמת האקוסטיקה שתאפשר רצף עבודה נטול רעשים חיצוניים לרבות גירויים ועוד. אם אתם עוברים למשרד חדש בו אתם צופים פעילות עסקית פורה, חשוב לקחת בחשבון את הבדיקות המקדימות ואת התאמת החלל לדרישותיכם וניהול היום יום במשרד. 
 
ניהול נכון של חלל המשרד יכול לבוא לידי ביטוי בקביעת מיקום נכון של מדפים באמצעותם תוכלו לבצע אחסון של קלסרים ותיקיות עבודה בצורה אופטימאלית ונכונה.
 

הנזקים שעתידים להתרחש במשרדים 
 

משרד הוא חלל המיועד לעבודה לכל דבר ועניין אך בהתאם לבית מגורים, עליו להיות תקין. במשרד עתידים להתגלות תקלות רבות ומגוונות, בין אם אלו הם בעיות הקשורות לליקויי בניה, בעיות בצנרת המבנה העתידות לגרום לרטיבות ולחות במבנה, קן טרמיטים במקור לא ידוע ועוד. בבואכם לרכוש משרד חשוב לבצע את כל הבדיקות הנדרשות כדי להוכיח את תקינותו וכפועל יוצא את העלות הנדרשת ובמידה ויתגלו ליקויים אלו ואחרים. לאור הבדיקה המקצועית, נכון יהיה להתמקח על המחיר או לחילופין לחפש עבורכם משרד חלופי לרכישה. הבעיההעיקרית ברכישת נכס היא לא האסתטיקה, משום שבמקרים אלו ניתן לבצע שיפוץ משרדים, הבעיה האמיתית היא ליקויים שלא ניתן לזהות בעין בלתי מזויינת אלא באמצעות מכשור מתקדם בלבד. 
 
רכישת משרד דורשת גם היא ביקור של שמאי מקרקעין וזאת כדי להעריך את עלות הנכס הנדרשת על ידי בעליו. לא כל משרד, בדיוק כפי שלא כל בית מגורים, שווה את המחיר הנדרש ועל מנת שלא לרכוש חתול בשק, נכון לבצע את כל הבדיקות הנדרשות - גם אם זה מצריך מכם הוצאות נוספות בתהליך הרכישה. לעיתים החיסכון בעלות הבדיקה עלול לעלות לכם במחיר יקר יותר בעתיד, אז עצרו וחשבו אם זה אכן משתלם לכם.
 

לעובדים שלכם מגיע להיות בטוחים 
 

אין ספק כי משרד דורש הוצאות, אך לעובדים שלכם ולכם מגיע להיות בטוחים ולהרגיש נעים בחלל בו הם שוהים מרבית היום. קחו בחשבון, עובדים מרוצים הם עובדים פרודוקטיביים ועל כן, ככל שתשקיעו יותר בתקינות המשרד כך הסיכוי, שהעובד יהיה מרוצה ופרודוקטיבי, גבוה יותר וכך גם הצלחתכם העסקית. בצעו מבעוד מועד את כל הבדיקות הנדרשות על מנת שגם אתם תרגישו בטוחים ולא תאלצו להכנס להוצאות כלכליות בלתי צפויות אשר ישבשו את מהלך הפעילות העסקית שלכם.

 

המשרד שלכם תקין לעבודה
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם