המדריך לרכישת פרגולה מעץ

 פרגולה מעץ היא תוספות חיונית וחיננית לכל חצ ומרפסת. מדובר בתוספת קלילה, שאפשר לעצב אותה במגוון רחב של צורות ובהתאמה מלאה לשטח הנבחר. היא מספקת צל ותוחמת את האזור בו נרצה לשבת, או להקים את הגינה שלנו. לנוחיותכם המירבית ריכזנו עבורכם מספר עצות לרכישת פרגולה מעץ.
 

רעיון כללי
 
כדאי לקבל תמונת מצב כללית אודות הפרגולה שנרצה להתקין בבית שלנו. לדמיין בערך אפה היינו רוצים שתמוקם, באיזה סגנון, באיזה צבע, מאיזה סוג עץ? חשוב תמיד לזכור שהרעיון ההתחלתי הנו רעיון כללי שנתון להרבה שינויים הכפופים לרצונות כל דיירי הבית, וגם למגבלות הפיזיות של הבית ושל האיזור הספציפי בו נרצה להתקין פרגולה מעץ.
 
לההתרשמות מפרויקטים מוצלחים כנסו לאתר באופן טבעי - פרגולות עץ
 
לתכנן תקציב
 
על מנת לא לחרוג מהאפשרות הריאלית של המשפחה לממן את הפרגולה, כדאי מאוד לקבוע מראש תקציב המיועד לטובת התקנת הפרגולה, ולא לחרוג ממנו. התקציב צריך להיות מבוסס על היכולת הריאלית של המשפחה לעמוד בתשלומי ההתקנה והחומרים של הפרגולה וכדי לעזור למשפחה לא להיסחף להוצאות מיותרות בעת שלב בחירת הפרגולה עצמה.
 
לקחת מידות
 
השלב הבא הוא לקחת מידות כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת. אחד המרכיבים המרכזיים במחירה של פרגולה מעץ הוא עלות החומרים. עלות זו נקבעת על פי כמות העץ בה נעשה שימוש וזה נקבע לפי מידות השטח אותו נרצה להצל או שבו נרצה להתקין את הפרגולה. 
 
לבחור איש מקצוע
 
בחירת איש המקצוע הנכון להתקנת הפרגולה שלכם היא חשובה וקרטית בתהליך. איש מקצוע טוב יתחייב לאחריות ארוכת שנים על החומר ועל טיב העבודה, ויוכל להציג לכם ניסיון רחב בעבודות קודמות ואף המלצות מלקוחות עבר. חשוב לראות שיש חיבור עם איש המקצוע ושניתן לסמוך עליו, כי בכל זאת מדובר בחלק חדש של הבית שלכם שהולך להישאר איתכם שנים רבות. 
 
לפנות את הזמן ולהכין את השטח
 
לפני ביצוע התקנת הפרגולה בפועל יש לקבוע את הזמן, לשם כך יש לבקש הערכת זמן לביצוע הפרויקט מעת איש המקצוע. לפי הערכת זמן זו ניתן לקבוע את הזמן בו נבצע את העבודה בפועל ונכין את השטח. הכנת השטח כוללת פינוי השטח מרהיטים וחפצים, ומניעה מילדים להסתובב בשטח.
 
לבצע בפועל
 
מזל טוב! אנחנו מוכנים לביצוע העבודה בפועל. עכשיו אחרי שסיימנו, כל שנשאר הוא לנקות אחרינו, ולשלם לבעל המקצוע. חשוב מאוד שבעל המקצוע ישאיר בידיכם עותק של האחריות וקבלה על התשלום עבור הפרגולה.
 
המדריך לרכישת פרגולה מעץ
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם