בחירת ריהוט והמסר שהריהוט שלך משדר

יש משהו מאוד אותנטי ברהיטים שלנו, הרבה מאוד אנשים קרובים אלינו כמו חברים ומשפחה תמיד יגידו לנו שזה כל כך "אנחנו" ברהיטים שבחרנו בבית. כמו תמיד, מה שאנחנו נבחר לבית שלנו מבחינת רהיטים זה מה שבדיוק משדר עלינו, אם נבחר רהיטים בצבעים כהים שלא יתמזגו נכון עם הקירות שלנו בבית, הבית עלול להיראות קודר יותר. הבחירה הנכונה תלויה בכמה וכמה פרמטרים שננסה לגעת בכולם במאמר הבא.


חדר המרכזי בבית - הסלון

בין כל החדרים שלנו בבית, הסלון הוא בהחלט המקום בו אנחנו והאורחים שלנו נמצאים ברוב הזמן, העניין הוא שאותו לפעמים אנחנו יותר מזניחים משום שאנחנו נמצאים יותר בחדרים האישיים שלנו כמו חדר השינה / חדר העבודה ושוכחים את העובדה שכאשר מבקרים אותנו בביתנו גם מבקרים אותנו ברוחנו. איך שנעצב את הבית שלנו ככה גם נראה בעיניי האורחים שלנו, אם עיצוב הסלון ייראה זניח ככה גם יחשבו עלינו חלילה. הרבה יעידו שריהוט שהוא עשוי מגבס או מחומרים מלאכותיים כאלו ואחרים גורמים לבית שלנו להיראות קר יותר, העניין הוא שבנושא ריהוטי עץ כולם חושבים אותו דבר, כולם מבינים שמדובר במשהו חי ונושם יותר מהכל. 

בעזרת ריהוטי עץ נכונים לבית אפשר להגיע לעיצובים מדהימים יותר מכל, עיצובים אמיתיים וקרובים יותר ללבנו בצורה הפשוטה ביותר, שולחן עץ בסלון אמור להיות קטן, מעץ, ובמרכז החדר על מנת לא להפריע ליושבים מסביב לשולחן. הצבעים לפעמים לא עושים את ההבדל כמו שהחומר עצמו והמיקום.

חדר משרדי / חדר עבודה

הרבה מאוד אנשים מתבלבלים להם ועובדים על מחשב נייד מכל חדר בבית, בסלון, בחדר השינה ואפילו בחדרים אינטימיים יותר, העניין הוא שלא סתם ישנו חדר שאמור להיות חדר "עבודה" המשרד הביתי שלכם חשוב עד מאוד מהרבה מאוד סיבות, הסיבות החשובות לדעתנו הן:

• חדר עבודה הופך את העבודה לפרודוקטיבית יותר משום שברגע שניכנס לחדר - ניכנס ל"מוד" (MODE) של עבודה בלבד ולא לרפרף בין עמודי האינטרנט המושכים השונים

• חדר עבודה לרוב הינו בנושא של עבודה מול מחשב, כאשר בונים משרד כמו שצריך בחדר המשרד, הכל נמצא מסודר יותר! נגרים מוצאים את עצמם בצורה מאוד ייחודית בונים משרד שלם לכל משרד בייתי ומשרד, להתאים את המידות של החדר לשולחן עבודה נקי ונכון לעבודה עצמה. ללא בלאגן מיותר ובהתאמה מדויקת לכל ציוד משרדי שקיים במשרד

• מכיוון שלרוב במשרד העבודה הינה מול מחשב, הישיבה חייבת להיות נוחה ונכונה לגוף בצורה בריאה, כסא משרדי יעשה את העבודה בצורה הנכונה ביותר, כסא פשוט יכול להרוס את הגוף ולגרום לאי נוחות משווע שיגרום לאדם שעובד להיות פחות פרודוקטיבי בצורה נוראית. כסא משרדי משלים את החסר בכל הקשור לסביבת עבודה נוחה ויציבה.

בעזרת משרד מעוצב בהתאמה אישית מול נגר מקצועי ובעזרת כסא מנהלים יציב ונכון לגוף, האדם העובד במשרד מרגיש את סביבת העבודה הנוחה והמגיעה לו מלכתחילה.


נכתב על ידי פיטרו – פיתרונות ריהוט משרדי יוקרתי
 

בחירת ריהוט והמסר שהריהוט שלך משדר
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם