ארונות הזזה - השילוב שבין עיצוב ואיכות

 בשנים האחרונות, דומה כי הפופולאריות של ארונות הזזה רק עולה. באינספור בתים ניתן למצוא ארונות כאלה: בין אם המדובר הוא בחדרי שינה או חדרי ארונות, בחדרים להורים או הילדים, נראה כי הבחירה המקובלת ביותר היא בארונות ההזזה. כמו כל מגמה עיצובית, יש להצלחה של ארונות בעלי דלתות ההזזה לא מעט סיבות, מעשיות ואסתטיות כאחד. אז מה עומד בבסיס ההצלחה של ארונות הזזה? 

 
ההיבט הפרקטי של ארונות הזזה
 
ארון הזזה, ברמה הכללית, הוא ארון אשר דלתותיו ממוקמות על גבי מסילה ייעודית, כאשר פתיחת הארון וסגירתו נעשים באמצעות הזזת הדלתות הצידה. זאת, כמובן, להבדיל מארונות הפתיחה, אשר דלתותיהם מותקנות באמצעות צירים, ושפתיחתן נעשית כלפי חוץ. כבר מהאבחנה הזו ניתן ללמוד על יתרון משמעותי במיוחד של ארונות ההזזה, והוא החיסכון שהם מאפשרים בחלל החדר. זאת ועוד, את ארונות הזזה ניתן לפתוח מבלי שיש צורך להעניק חשיבות ליתר החפצים שבחדר, או לארגונם.
 
ארונות הזזה מגיעים כיום בכל גודל אפשרי, כשגם האפשרות להתאמה אישית של ארון קיימת בהחלט, וזאת על פי החלל הפנוי, צרכי האחסון (למשל, מספר המגירות או המדפים) ושאר היבטים. ארונות אלה פועלים באופן שקט במיוחד, ולא כוללים בתוכם סכנה בטיחותית כלשהי. כאשר בוחרים בארון העשוי מחומרי גלם איכותיים, ואשר דלתותיו מורכבות על גבי המסילה באופן המקצועי ביותר, ניתן להיות בטוחים שהוא יחזיק מעמד גם שנים ארוכות.
 
כך העיצוב נכנס לתמונה
 
כשמדברים על ארונות הזזה, מתכוונים לרהיט הבולט מאד בחלל בו הוא נמצא. ככזה, ברור מדוע הדגש על עיצובו הוא מרכזי תמיד. החדשות הטובות הן שגם מהבחינה הזו ניתן למנות אינספור התפתחויות ושינויים בשנים האחרונות, כך שכיום מגוון העיצובים האפשריים רחב בהחלט. כבר מעצם מהותם של ארונות הזזה, חשוב להדגיש, הם משתלבים היטב עם תפיסה עיצובית נפוצה במיוחד כיום, והיא שמירה על תחושת המרחב הפתוח, והימנעות מפריטים התופסים את מלוא חלל החדר.
 
את ארונות ההזזה ניתן ליצור משורה ארוכה של חומרי גלם, כשהבחירה המקובלת ביותר היא בעץ. ועדיין, גם כאן המבחר העיצובי רחב ביותר: ראשית, ניתן לבחור בכל סוג וגוון של עץ, עם או בלי קשר ליתר הרהיטים שבחלל. מעבר לכך, על הארון ניתן להוסיף חיפויים מכל סוג, טקסטורות ייחודיות, טפטים או אפילו מראה. הכול בהתאם לסגנון העיצובי שרוצים להשיג, ולצרכים הספציפיים שעל הארון למלא. בעיצוב, כמו בעיצוב, ניתן למצוא אופנות וטרנדים גם בכל הנוגע לארונות הזזה, וניתן בהחלט ליישר קו עם אלה.
ארונות הזזה - השילוב שבין עיצוב ואיכות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם