איך נבחר ארון לחדר אמבטיה

חדר הרחצה בבית נועד לשימוש בני המשפחה ואם בעבר חדרי הרחצה היו קטנים יחסית הרי כיום בבנייה החדשה מציעים חדרי רחצה מרווחים ומפוארים. חדר הרחצה כולל לרוב אמבטיה, מקלחון, כיור וארון כאשר ניתן לבחור בין כיור המונח על ארונית אחסון או לרכוש ארונות מעוצבים לחדר האמבטיה המהווה פריט בפני עצמו. חשוב לבחור ארון לחדר האמבטיה אשר תואם לשאר הפריטים וכן מציע פתרון פונקציונאלי עם שטחי אחסון מספקים למשפחה. בארון חדר האמבטיה ניתן לאחסן מגבות, כלי ניקוי, מוצרי טואלטיקה ועוד. יש המעדיפים מראה נקי ואלגנטי בחדר האמבטיה ולכן יבחרו ארון קטן או נמוך בעוד אחרים יבחרו ארון גדול הכולל שני חלקים- עליון ותחתון אך כיום המגמה היא להסתפק בארונית קטנה על מנת לשמור על קווים נקיים ומרחב גדול בחדר האמבטיה.

דגש רב ניתן כיום על עיצוב חדרי האמבטיה ועם השנים ניתן לראות מגמות וטרנדים חדשים, מקוריים ולעיתים גם נועזים. גם ארונות לחדרי האמבטיה עוברים שינויים ויש מגמות שונות ומקוריות בעיצובם אך יש לזכור כי ארון לחדר האמבטיה נועד לשמירה על סדר וארגון ולכן עליו להוות פריט פונקציונאלי שנועד לאחסון חפצים שונים, לרוב פריטים הקשורים לחדר הרחצה (סבונים, מגבות, קרמים, מוצרי אמבט ועוד). יחד עם זאת חדר הרחצה כיום מציע פינוק רב ולכן חשוב לבחור בארון המהווה מקום אחסון מספק לצרכי הדיירים תוך שמירה על מראה נקי, אווירה נוחה ויוקרתית וכן כפריט עיצובי לכל דבר המשתלב היטב בשפה העיצובית של חדר האמבטיה. שמירה על הסדר והארגון בחדר האמבטיה מאפשרת לשמור על ניקיון, היגיינה ומראה יוקרתי כמו בספא או בחדרי האמבטיה של מלונות היוקרה.

חדר אמבטיה
 
יש מבחר עצום של ארונות לחדרי אמבטיה מחומרי גלם שונים כמו עץ, פורמייקה, תחליפי עץ, פלסטיק ועוד. כאשר בוחרים ארון לחדר האמבטיה יש להקפיד על בחירת ארון איכותי המיוצר מחומרי גלם עמידים לאורך זמן מאחר ועל הארון לעמוד בפני לחות גבוהה, מים, מוצרי ניקיון וכדומה. כמו כן, חשוב לוודא כי קל לנקות את הארון וכי ציפוי הארון עמיד בפני חומרי ניקיון חזקים. בבחירת הארון יש להקפיד על רמת גימור גבוהה כך שהלחות לא תחדור לעץ מתחת לציפוי הדלתות וצידי הארון החשופים.
 
בשנים האחרונות ניתן לראות מגוון רחב של ארונות אמבטיה בגדלים שונים, בצורות שונות ובצבעים רבים, חלקם בגוונים בהירים אך ניתן לרכוש גם ארונות לחדרי האמבטיה בצבעים נועזים וססגוניים או ארונות עם טקסטורה מעניינת ומקורית. כמו כן, יש ארונות גבוהים ונמוכים, ארונות מרובעים ועגולים, ארונות תלויים, ארונות מתחת לכיור או ארונות העומדים כפריט בפני עצמו בחדר האמבטיה. לכן, יש לבחור ארון המתאים לשפה העיצובית בחדר האמבטיה ומתאים לאווירה המבוקשת ותואם לצרכי האחסון של המשפחה.  
איך נבחר ארון לחדר אמבטיה
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם